Jazda jako pilot

u boku Jakuba Colina Brzezińskiego - aktualnego Rajdowego Mistrza Polski

Co-drive odbywa się po kilkukilometrowym, szutrowym odcinku specjalnym. Za kierownicą rajdówki nasz Mistrz „Colin”, a uczestnik zasiądzie na miejscu pilota. Wrażenia z niesamowicie szybkiej i widowiskowej jazdy potęgują liczne hopy – na największej z nich załoga wzniesie się na odległość nawet 30 metrów! To zastrzyk adrenaliny, który utrzyma się jeszcze długo po opuszczeniu auta.

859 pln  650 zł

Jazda za kierownicą profesjonalnego samochodu rajdowego

po torze szutrowym - 5 okrążeń

Opcja dla tych, którzy nie boją się prawdziwych motoryzacyjnych wyzwań. Prawy fotel podczas jazdy zajmuje licencjonowany kierowca rajdowy, który podpowiada, jak wykorzystać potencjał samochodu rajdowego.

599 pln  450 zł

Prywatna sesja z rajdowym Mistrzem Polski

Jakubem „Colinem” Brzezińskim

Poczujesz rajdowe emocje z dwóch perspektyw: 15 okrążeń za kierownicą rajdówki po trasie szutrowej pierwszego i drugiego stopnia oraz przejazd jako pilot, po odcinku specjalnym, z Rajdowym Mistrzem Polski Jakubem Colinem Brzezińskim. Spotkanie gwarantuje maksymalne motoryzacyjne doznania – czy można chcieć czegoś więcej?

1989 pln  1845 zł

W kilka chwil możesz otrzymać spersonalizowany eVoucher, w formie elektronicznej, do samodzielnego wydruku. Zaproszenie jest ważne przez 6 miesięcy. Obdarowana osoba sama kontaktuje się z nami w celu umówienia terminu (realizacje odbywają się w weekendy).

Vouchery realizowane są profesjonalnymi autami, które na co dzień startują w rajdach samochodowych. Nasze rajdówki wyposażone są w zaawansowane szutrowe zawieszenie, odpowiednie opony, klatkę bezpieczeństwa i homologowane fotele.

Jazdy odbywają się na naszym profesjonalnym torze szutrowym, którym jest jednocześnie największym obiektem o nawierzchni szutrowej w Europie. Nasz tor posiada 28 km tras szutrowych oraz 45 hop - czyli miejsc, w których auto rajdowe odrywa się od drogi na wiele metrów. Wszystko po to, aby poczuć na własnej skórze prawdziwy motorsport.